Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Imperial Glory

Imperial Glory to jedna z najbardziej zaawansowanych gier strategicznych wszech czasów, przygotowana przez specjalistów ze studia Pyro, odpowiedzialnych między innymi za bestsellerową serię Commandos. Wybierz jedną z pięciu potęg XIX-wiecznej Europy i poprowadź ją zarówno pod względem militarnym, jak i ekonomicznym. Tocz zapierające dech w piersiach walki na lądzie i morzu, w pełnych trzech wymiarach! Stań na czele własnego mocarstwa i poprowadź je do imperialnej chwały!

Stań na czele armii Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Prus lub Austro-Węgier i walcz w całej Europie i nie tylko! Od zielonych pól Anglii, przez zmrożone tereny Rosji, aż po pustynie w Maroku - czeka na Ciebie chwała i przejście do historii. Korzystaj z zabiegów politycznych, nacisków ekonomicznych, dyplomacji, zarządzaj surowcami i decyduj o rozwoju technologii. Tylko od Twoich działań zależy rozwój albo upadek mocarstwa.
 
Informacje o pliku

Typ: Patch Imperial Glory
Rozmiar:4,80 MB
Pobrano:12052 od dnia: 2005-08-16
Opis:Patch w wersji 1.1 do gry Imperial Glory.


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  19 min. 30 sek.
Modem 56: 11 min. 42 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 5 min. 51 sek.
DSL 128 Kb/s: 5 min. 7 sek.
DSL 256 Kb/s: 2 min. 33 sek.
DSL 512 Kb/s: 1 min. 16 sek.
1 Mb/s: 38 sek.
2 Mb/s: 19 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".