Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Commandos Strike Force

Bestsellerowa seria zmienia swe oblicze! W grze Commandos Strike Force masz okazję osobiście wziąć udział w dynamicznej akcji, oglądając świat z perspektywy pierwszoosobowej. Przejmij kontrolę nad trzema członkami specjalnej jednostki uderzeniowej, z których każdy posiada własne, unikatowe zdolności. Skorzystaj z umiejętności Zielonego Bereta, który zawsze walczy na pierwszej linii i używa ciężkiej broni, Snajpera, który ma niezwykle celne oko lub Szpiega, który potrafi oszukać wrogów. Niezależnie od tego, kogo wybierzesz, Commandos Strike Force będzie niezapomnianym przeżyciem.

Akcja Commandos Strike Force rozgrywa się w czasie drugiej wojny światowej, w Europie. Połączone w trzy kampanie misje toczą się we Francji, Rosji i Norwegii, a za każdym razem od drużyny Twoich komandosów zależy los wielu żołnierzy. Zniszcz hitlerowski okręt, zastaw pułapkę na oficerów wroga, uwolnij członków francuskiego ruchu oporu i porwij niemieckiego generała! Prócz kampanii w trybie pojedynczym, czeka na Ciebie też wiele misji w grze wieloosobowej.
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".