Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Kozacy II Wojny Napoleońskie

Myślałeś że europejskie boje z gry Kozacy już się skończyły? Nic z tego! Kozacy 2 to powrót jednej z najpopularniejszych gier strategicznych ostatnich lat - z tą różnicą, że kontynuacja rozgrywana jest w pełnych trzech wymiarach! Główną postacią tej części serii jest francuski cesarz Napoleon Bonaparte - niewątpliwie jeden z najgenialniejszych strategów w historii Europy. Teraz z Napoleonem i Kozakami będziesz mógł zmienić losy świata!

Nareszcie możesz stoczyć bitwy na miarę swoich możliwości! Dzięki zaawansowanemu silnikowi 3D, w grze pojawią się dziesiątki tysięcy jednostek. Poprowadź do boju jedno z sześciu europejskich mocarstw i zastosuj nowe zagrywki taktyczne. Czeka na Ciebie sześć potężnych kampanii i tylko od Ciebie zależy, czy podzielisz los Napoleona z bitwy pod Waterloo.
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".