Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Afrika Korps

Taktyczna gra strategiczna Afrika Korps pozwala graczowi wziąć udział w historycznych kampaniach, które toczyły się w Afryce w czasie drugiej wojny światowej. W czasie dwudziestu interesujących misji możesz poprowadzić do boju wojska brytyjskie i niemieckie, które toczyły zaciekłe walki na pustyni. Zamów Afrika Korps już dziś, w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Produkcja firmy Empire pozwala prowadzić walki w pełnych trzech wymiarach. Niepowtarzalny realizm, elastyczny system sztucznej inteligencji przeciwników oraz szeroki wybór jednostek bojowych oznacza pustynne walki na niespotykaną dotąd skalę. Zagraj w Afrika Korps i stań się kolejnym generałem Montgomerym albo Lisem Pustyni - Erwinem Rommlem.

 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".