Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Blitzkrieg

Rozpocznij natarcie i rusz do walki w jednej z najbardziej dynamicznych strategii czasu rzeczywistego ostatnich lat! Blitzkrieg w pełni zasługuje na swoją nazwę - tylko w tej grze masz szansę przeprowadzić wojnę błyskawiczną i zgnieść przeciwników swoimi jednostkami pancernymi. Opracowany w pełnej, polskiej wersji językowej Blitzkrieg to doskonała rozrywka i prawdziwe wyzwanie dla każdego dowódcy.

Obejmij dowodzenie nad wojskami alianckimi, niemieckimi lub sowieckimi i poznaj smak zwycięstwa albo gorycz porażki. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie przy życiu swoich żołnierzy, którzy wraz z doświadczeniem zyskują dostęp do lepszego sprzętu i wyposażenia, dzięki którym zniszczą wroga - zarówno w trybie gry pojedynczej, jak i wieloosobowej.

Atak jest jedyną obroną, Blitzkrieg właśnie się rozpoczął!
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".