Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Airline Tycoon Evolution

Airline Tycoon Evolution pozwala graczom zarządzać własnymi liniami lotniczymi. Daje im również możliwość budowy własnych samolotów, dostosowanych do warunków każdej misji. Własne projekty można później wymieniać w internecie. Gracz zarządza rozkładem przylotów i odlotów, obsługą maszyn, a nawet ustala menu i rozrywki dla pasażerów w czasie lotu. Nie wolno też zapominać o przyjmowaniu pracowników i dbaniu o ich odpowiednie szkolenie i morale. Airline Tycoon Evolution jest teraz dostępne w rewelacyjnie niskiej cenie - tylko 29,90 złotych!

W świecie linii lotniczych czeka nas jednak ciężki orzech do zgryzienia – na każdym kroku czyha bezczelna konkurencja, która nie cofnie się przed niczym, aby skompromitować naszą firmę. Każdy gracz musi wobec tego bardzo uważać, aby jego samolot nie padł ofiarą sabotażu – nie obędzie się bez zatrudnienia odpowiednich służb bezpieczeństwa...
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".