Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Grand Theft Auto IV

Nowa część Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas) jest już nie tylko programem komputerowym, ale zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar* wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki.

Grand Theft Auto IV rozpoczyna nową erę w serii. Gra otrzymała m.in. zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewnie więcej tekstur i szczegółów w otoczeniu oraz przebudowany system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, imigrant ze wschodniej Europy, który w Stanach Zjednoczonych marzy o spełnieniu „amerykańskiego snu”. Szybko jednak przekonuje się, że życie imigranta w USA nie jest usłane różami. Fabuła z pewnością znacznie bliższa Polakom od poprzednich części gry.
 
Informacje o pliku

Typ: Patch Grand Theft Auto IV
Rozmiar:32,63 MB
Pobrano:65535 od dnia: 2008-12-15
Opis:Patch do gry Grand Theft Auto IV - wersja PC.


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6: 2 godz. 12 min.
Modem 56:1 godz. 19 min.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 39 min. 46 sek.
DSL 128 Kb/s: 34 min. 48 sek.
DSL 256 Kb/s: 17 min. 24 sek.
DSL 512 Kb/s: 8 min. 42 sek.
1 Mb/s: 4 min. 21 sek.
2 Mb/s: 2 min. 10 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".