Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Championship Manager 2008

Wkurzają Cię nieustanne doniesienia o łapówkach w piłce? Dziwi Cię jak to możliwe, żeby zespół pełen gwiazd przegrywał z leszczami z dołu tabeli? Sprawdź jak to jest naprawdę! Poznaj trudy związane z prowadzeniem klubu piłkarskiego w Championship Manager 2008. Decyduj o transferach, ustalaj strategię przed kolejnymi spotkaniami, naucz piłkarzy jak się gra!

CM08 to najszybszy menedżer piłkarski w historii. Dzięki wykorzystaniu wielowątkowych możliwości współczesnych procesorów, nie trzeba już czekać na żadne wydarzenie na boisku i poza nim. W najbardziej znanym symulatorze futbolu znajdziesz dane o klubach, zawodnikach i szkoleniowcach zaktualizowane do sierpniowego okienka transferowego. Twórcy gry rozszerzyli przy tym bazę danych aż o 25% w stosunku do poprzedniej wersji! A jeśli do tej pory spierałeś się z kolegą, jaki klub jest najlepszy na świecie, stańcie do walki o trofeum w trybie gry wieloosobowej na jednym komputerze! Zatrzymaj, przewiń, zapauzuj – żadna akcja nie ujdzie Waszej uwadze!

Po co denerwować się przed telewizorem.
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".