Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.RACE: The WTCC Game

Wystartuj w WTCC, najbardziej bezkompromisowej i najszybciej rozwijającej się serii wyścigowej FIA! RACE: The WTCC Game w pełni odtwarza sezon 2006 i zawiera wszystkie samochody, kierowców oraz lokacje, które nigdy wcześniej nie pojawiały się w grach wyścigowych. Niezwykle szczegółowo odtworzone modele wozów i realistyczny model jazdy pozwolą Ci na własnej skórze poczuć to, z czego znana jest seria WTCC - karkołomną prędkość, wysokooktanową zabawę i dramatyczne zmiany sytuacji na torze.

W tej grze czeka na Ciebie ponad 60 samochodów, 10 oficjalnie licencjonowanych torów na czterech kontynentach, zaawansowany system uszkodzeń pojazdów, realistyczna Sztuczna Inteligencja przeciwników, dynamiczne warunki pogodowe i zaawansowany tryb wieloosobowy dla 26 graczy.
 
Informacje o pliku

Typ: 
Rozmiar:0,00 MB
Pobrano: od dnia:


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6:  0 sek.
Modem 56: 0 sek.
ISDN / SDI 112 Kb/s: 0 sek.
DSL 128 Kb/s: 0 sek.
DSL 256 Kb/s: 0 sek.
DSL 512 Kb/s: 0 sek.
1 Mb/s: 0 sek.
2 Mb/s: 0 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcję "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".