Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.BioShock 2

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a teraz – pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców – jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie. Wciel się w pierwszego Big Daddy’ego, podróżującego po pięknym, lecz upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... i samego siebie!

Sam zdecyduj o przebiegu gry – przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, aby ci pomagały, spraw by wrogowie atakowali się nawzajem lub utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami! Albo po prostu atakuj frontalnie pełną mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności w trakcie walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź lub spalaj wrogów oraz używaj wyjątkowych ciosów! I dokonuj wielu wyborów moralnych!

Dodatkowo poznaj zupełnie nowy tyb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, dostosuj postać do swoich potrzeb i własnego stylu gry. Odwiedź też...
 
Informacje o pliku

Typ: Patch BioShock 2
Rozmiar:172,83 MB
Pobrano:34511 od dnia: 2010-03-24
Opis:Angielski patch w wersji 1.002 do gry Bioshock 2.


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6: 19 godz. 1 min.
Modem 56:11 godz. 25 min.
ISDN / SDI 112 Kb/s:5 godz. 42 min.
DSL 128 Kb/s:4 godz. 59 min.
DSL 256 Kb/s:2 godz. 29 min.
DSL 512 Kb/s:1 godz. 14 min.
1 Mb/s: 37 min. 28 sek.
2 Mb/s: 18 min. 44 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcją "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".