Proszę czekać...
Informacje o stanie użytkownika
w kolejce są uaktualniane na bieżąco,
więc prosimy nie odświeżać okna.Combat Mission: Shock Force

Combat Mission: Shock Force to współczesna, taktyczna gra strategiczna, która jest prawdziwą rewolucją w swoim gatunku. Stworzona przez wielokrotnie nagradzaną firmę Battlefront, jest wynikiem dziewięciu lat doświadczeń w tworzeniu i wydawaniu gier z bestsellerowej serii Combat Mission.

Ten zaawansowany symulator pola bitwy przedstawia hipotetyczny konflikt pomiędzy wojskami NATO, a siłami syryjskimi, który mógłby wydarzyć się w najbliższym czasie. Częściowo dynamiczna kampania z silnym wątkiem fabularnym, rozgrywana z perspektywy dowódcy wojsk amerykańskich, oferuje fanom serii Combat Mission zupełnie nowe przeżycia. Różnorodne cele misji – od przejmowania kluczowych miejsc na mapie po zyskiwanie przewagi w całym rejonie – gwarantują doskonałą zabawę.
 
Informacje o pliku

Typ: Patch Combat Mission: Shock Force
Rozmiar:393,64 MB
Pobrano:1298 od dnia: 2009-03-25
Opis:Patch w wersji 1.11 do polskiej edycji gry Combat Mission: Shock Force.


Przybliżony czas pobierania

Modem 33,6: 26 godz. 39 min.
Modem 56:15 godz. 59 min.
ISDN / SDI 112 Kb/s:7 godz. 59 min.
DSL 128 Kb/s:6 godz. 59 min.
DSL 256 Kb/s:3 godz. 29 min.
DSL 512 Kb/s:1 godz. 44 min.
1 Mb/s: 52 min. 29 sek.
2 Mb/s: 26 min. 14 sek.
Informacja dla użytkowników Windows XP z zainstalowanym Service Pack 2.
W przypadku pojawienia się problemów podczas pobierania plików, należy uaktywnić odpowiednią opcję. W tym celu przechodzimy do "Panel sterowania", "Opcje internetowe" i wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia", a następnie ikonę "Internet". Po kliknięciu na "Poziom niestandardowy...", włączamy opcję pod sekcją "Pobieranie \ Automatyczne monitowanie dla pobrań plików".